Много ли я потерял скилла за год, который я отсутствовал?

Display your city's beauty to the world. Capture and share captivating screenshots of your urban creations in this community forum. Inspire others with your remarkable designs and receive recognition for your visionary city-building skills!
Forum rules
You can find the in-game gallery images on this separate page.
User avatar
Bloha
Settler
Reactions:
Posts: 5
Joined: 24 Nov 2023, 20:13

Platform

Много ли я потерял скилла за год, который я отсутствовал?

#1

Post by Bloha »

Сначала покажу старый скриншот, а потом то, что я построил за пару дней после того, как скачал игру снова.
[img][
1778877043473_113851.jpg
/img]
1778877043339_113353.jpg
1778877043332_113351.jpg
К сожалению, других скриншотов у меня нет.
Затоск_26-05-21_18.10.37.png
Затоск_26-05-21_18.11.04.png
Затоск_26-05-21_18.09.43.png

Приму любую критику и отвечу на любые вопросы, потому что за этим я сюда и пришёл.

Return to “Screenshots”